Psí pelíšek Nirvána, vel. M, tmavě modrý

Neohodnoceno

Pelíšky Nirvána - pohodlí pro vaše miláčky a styl pro váš interiér!

Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Kód: 387
890 Kč
Psí pelíšek Nirvána, vel. M, tmavě modrý
Neohodnoceno
Nadčasové interiérové doplňky
NADČASOVÉ
INTERIÉROVÉ DOPLŇKY
Ekologické balení objednávek
EKOLOGICKÉ BALENÍ
UDRŽITELNĚ, S LÁSKOU K PLANETĚ
Každý produkt osobně vybíráme
OSOBNĚ VYBÍRÁME
KAŽDÝ PRODUKT

Pelíšky pro naše miláčky jsou od pradávna součástí našich obydlí. Zatím co praotci psovi v jeskyni stačil suchý kout. Ten náš milovaný Bobík, Rexík nebo Miunka se dnes bez pohodlného lože už neobejdou.

A nemluvně o tom, že se pelíšky těch našich kamarádů často nacházejí na viditelných místech. Takže i když má Bobík nejraději starou mikinu po páníčkovi na které blaženě usíná, věřte že když ji vyměníte za pelíšky Nirvána, rozhodně vám to odpustí.

 

Proč pelíšky Nirvána jsou tou pravou volbou?

 Pelíšek pro vašeho čtyřnohého kamaráda má tři polohy:

  • Pokud je váš chlupáč rád schovaný, bude se mu líbit možnost, že mu zapnete všechny bočnice a on tak bude mít pohodlné hnízdo.
  • Nebo je to klasický bokoležec? Potom stačí jednu bočnici rozepnout a nechat pejskovi prostor vystrčit tlapky z pelíšku.
  • Neuznává váš pejsek žádné hranice? Rozepněte pelíšek po celé délce a udělejte mu tak pohodlné místo, kam může nosit své hračky a komfortně se rozvalovat bez omezení.

 

Péče

Protože jako majitelé psů víme, že pejsci jsou občas (pořád) od bláta, musí být pelíšek omyvatelný. Pelíšek se dá otřít vlhkým hadrem či v případě nehody hodit do pračky na třicet stupňů.

 

A teď něco pro dvounožce, pelíšky Nirvána jsou pro milovníky minimalistického, čistého designu. Rexík s Bobíkem ho sice asi nedocení, ale nám páníčkům udělá pohled na pěkný kousek v interiéru vždycky radost.

 Velikost M: 78X62cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí mazlíčci
Záruka: 2 roky
Barva: Tmavě modrá